OpenAgenda (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Seterusnya

en: Language
id: Bahasa

en: Node
id: Nod

en: Order
id: Urutan

en: Default language
id: Bahasa lalai

en: Default order
id: Urutan lalai
