OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Options
ar: الخيارات

en: Media
ar: ميديا

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: About
ar: حول
