OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Options
be: Налады

en: Media
be: Мультымедыя

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: About
be: Аб
