OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Options
bg: Параметри

en: Media
bg: Медия

en: Temperature
bg: Температура
