OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད
