OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Options
cs: Možnosti

en: Media
cs: Média

en: Temperature
cs: Teplota

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: About
cs: Popis

en: Generate
cs: Generovat

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
