OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Content type
da: Indholdstype

en: Options
da: Valg

en: Temperature
da: Temperatur

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: About
da: Om

en: Generate
da: Opret

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
