OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Options
el: Επιλογές

en: Media
el: Μέσα

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: About
el: Περί
