OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Options
es: Opciones

en: Media
es: Multimedia

en: Temperature
es: Temperatura

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: About
es: Acerca de

en: Generate
es: Crear

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.
