OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Options
et: Valikud

en: Media
et: Meedia

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: About
et: Programmist
