OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Options
eu: Aukerak

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: About
eu: (r)i buruz
