OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Options
fi: Valinnat

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: About
fi: Tietoja

en: Generate
fi: Luo

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
