OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Media
fr: Média

en: Temperature
fr: Température

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: About
fr: À propos

en: Generate
fr: Générer

en: Image description
fr: Description de l'image

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: API settings
fr: Paramètres de l'API

en: Subjects
fr: Sujets

en: Field for image
fr: Champ image
