OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Options
gl: Opcións

en: Media
gl: Medios

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: About
gl: Información

en: Generate
gl: Xerar

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
