OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Options
he: אפשרויות

en: Media
he: מדיה

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: About
he: אודות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
