OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Options
hr: Opcije

en: Media
hr: Mediji

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: About
hr: Opis
