OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Media
hu: Média

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: About
hu: Leírás

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Subjects
hu: Témák
