OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը
