OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Content type
id: Jenis konten

en: Options
id: Opsi

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: About
id: Tentang

en: Models
id: Model
