OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Options
is: Möguleikar

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um
