OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Options
it: Opzioni

en: Temperature
it: Temperatura

en: Maximum length
it: Lunghezza massima

en: About
it: Informazioni

en: Generate
it: Genera

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
