OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Options
ja: オプション

en: Media
ja: メディア

en: Maximum length
ja: 最大長

en: About
ja: アバウト

en: Generate
ja: 生成する
