OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Options
jv: Opsi

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: About
jv: Ngenani
