OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Media
ka: მედია

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე
