OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Options
km: ជម្រើស

en: Media
km: មេឌៀ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី
