OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: About
kn: ಕುರಿತು
