OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: About
ku: دەربارە
