OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: About
lt: Apie

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
