OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
