OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Options
oc: Opcions

en: Media
oc: Mèdia

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: About
oc: A prepaus

en: Generate
oc: Generar

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
