OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Options
pl: Opcje

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: About
pl: O stronie

en: Generate
pl: Generuj

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: API settings
pl: Ustawienia API
