OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: About
fa: درباره
