OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Options
pt: Opções

en: Maximum length
pt: Comprimento máximo

en: About
pt: Sobre
