OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Temperature
sk: Teplota

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: About
sk: Informácie o

en: Generate
sk: Generovať
