OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Options
sl: Možnosti

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: About
sl: O modulu
