OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Maximum length
ta: அதிகபட்ச நீளம்

en: About
ta: பற்றி
