OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Media
th: สื่อ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ
