OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Image description
ug: سۈرەت چۈشەندۈرۈشى
