OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Options
uk: Опції

en: Media
uk: Медіа

en: Temperature
uk: Температура

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: About
uk: Про модуль

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Image description
uk: Опис зображення

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: API settings
uk: Налаштування API

en: Models
uk: Моделі
