OpenAI / GPT (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Media
vi: Phương tiện

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: About
vi: Giới thiệu
