OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha10) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Options
az: Seçimlər

en: Hostname
az: Host adı

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Bundle
az: Paket

en: Filter format
az: Filtr formatı
