OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: About
ku: دەربارە
