OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha11) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Task
gu: કાર્ય

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
