OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha11) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Media
ka: მედია

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Profile
ka: პროფილი
