OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha11) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Temperature
mn: Температур

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
