OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Response
ru: Ответ

en: Settings
ru: Настройки

en: Audio
ru: Аудио

en: Content type
ru: Тип материала

en: Options
ru: Опции

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: API Key
ru: Ключ API

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Model
ru: Модель

en: Filter by
ru: Фильтровать по

en: Temperature
ru: Температура

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Profile
ru: Профиль

en: Level
ru: Уровень

en: Task
ru: Задание

en: Stopwords
ru: Стоп-слова

en: About
ru: Информация

en: selected
ru: выбрано

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Generate
ru: Создать

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Analyze
ru: Анализировать

en: Bundle
ru: Набор

en: Image description
ru: Описание картинки

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Search text
ru: Искать текст

en: Delete items
ru: Удалить элементы

en: Filter format
ru: Формат фильтра
