OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha11) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න
