OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha12) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Options
ast: Opciones

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Profile
ast: Perfil
