OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha12) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Response
bg: Отговор

en: Settings
bg: Настройки

en: Audio
bg: Музика

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Options
bg: Параметри

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Media
bg: Медия

en: Temperature
bg: Температура

en: Profile
bg: Профил
