OpenAI / ChatGPT / AI Search Integration (1.0.0-alpha12) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Profile
cy: Proffil

en: Analyze
cy: Dadansoddi
